Національна лудоманія: чому Україну заполонили гральні заклади

Напівлегальний ігровий бізнес генерує мільярдні тіньові потоки, проте фінансуються з них не інфраструктура та спорт, а наближені до влади політики. Як і чому Україна опинилася в заручниках у гральних автоматів?

Національні лотереї — звичне явище для розвинених держав. В одних країнах вони фінансують спорт, в інших — інфраструктуру.

В Україні важко не помітити бурхливого розвитку лотерейної галузі. Фасади будівель у великих і малих містах прикрашені численними закликами “грати тут”. Проте з лотереями українські заклади мають мало спільного. За яскравими вивісками ховаються мережі гральних автоматів, букмекерські контори та казино.

Ця діяльність генерує мільярдні тіньові потоки, проте фінансуються з них не інфраструктура та спорт, а наближені до влади політики і люди, які забезпечують функціонування бізнесу.

Скільки заробляють власники таких закладів, якою є економіка однієї “точки”, хто “кришує” бізнес на рівні районів. Відповіді на ці питання, які зібрала ЕП, пояснюють, чому Україна не може звільнитися з полону гральних закладів.

Повна версія матеріалу за посиланням

https://www.epravda.com.ua/publications/2018/05/31/637058/