МЕР МІСТА ВИННИКИ ЗАКЛИКАЄ ВЕРХОВНУ РАДУ ЗАБОРОНИТИ ЕЛЕКТРОННІ ЛОТЕРЕЇ

Мер міста Винники Володимир Квурт звернувся до Верховної Ради з вимогою внести зміни до закону про заборону грального бізнесу.

Про це йдеться у відеозвернені мера, яке розміщено на його каналі в Ютуб.

«Верховна Рада має дати відповідь, чи доповнить вона закон України про заборону грального бізнесу одним-єдиним пунктом – забороною електронних лотерей. Це дасть можливість правоохоронцям відстояти інтереси громади», – переконаний мер.

Наводимо текст звернення повністю:

«Винники стали першим містом, вільним від грального бізнесу. І сьогодні я переконаний: усі громади України повинні заявити своє ставлення до того, що відбувається за цими затемненими вікнами. Ми всі повинні сказати своє слово і своє ставлення. Чи готові ми миритися, що відбувається незаконна гра, що в це втягуються наші діти, що розбиваються сім’ї, що пенсіонери програють останнє. Миритися чи ні? Верховна Рада має дати відповідь, чи доповнить вона закон України про заборону грального бізнесу одним-єдиним пунктом – забороною електронних лотерей. Це дасть можливість правоохоронцям відстояти інтереси громади. Тому – справа за Верховною Радою».