Обшуки і вилучення техніки: “Космолот” попався на організації нелегальних азартних ігор

На Житомирщині поліція проводить розслідування щодо закладу мережі “Космолот” за фактом проведення азартних ігор. Про це, як повідомляє видання УНН, стало відомо із Єдиного реєстру судових рішень.

“Невідомі особи здійснюють свою діяльність у сфері грального бізнесу під логотипом державної грошової миттєвої лотереї “КОСМОЛОТ”, умови якої розмішено на офіційному сайті підприємства “Українська Національна Лотерея”, – йдеться у судовому рішенні.

Так, кримінальне провадження № 42018061340000136 було відкрите 10 грудня 2018 року. Слідчі встановили, що у смт.Ружин діє азартний клуб, який ховається під вивіскою лотереї. Поліція провела обшуки закладу наприкінці грудня 2018 року. Правоохоронці вилучили 10 системних блоків. 29 січня суд дозволив слідчим провести компютерно-технічну експертизу вилученої техніки. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, як писав ЛотоЛегалайз, нещодавно журналісти телепрограми “ЦРУ” викрили мережу “Космолот” у тому, що вона використовує нелегальне ігрове програмне забезпечення,  та ще й платить за це Росії.