Соцмережі діють! Поліцейські прикрили нелегальні гральні точки, знайшовши інформацію про них у Facebook

На Дніпропетровщині припинено діяльність кількох закладів незаконного грального бізнесу. І допомогли у цьому повідомлення у соцмережах від небайдужих громадян, які стали джерелом інформації для поліцейських.

Як повідомляє сайт Національної поліції у Дніпропетровській області, у січні 2019 року у соцмережі Facebook слідчими відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності разом із співробітниками відділу комунікації та Управління захисту економіки було виявлено інформацію про адреси незаконних гральних закладів.

Під час перевірки вказана коментаторами інформація підтвердилась. В результаті за двома адресами у м.Дніпро та смт.Васильківка Дніпропетровської області було проведено обшуки та вилучено декілька десятків одиниць комп’ютерної техніки, пристосованої для імітування гральних автоматів, «каси» закладів, а також інші докази вчинення злочинів.

Після проведення невідкладних слідчих дій організаторів грального бізнесу та відвідувачів закладів буде притягнуто до встановленої законом відповідальності.

До уваги Нацполіції зауважимо, що на сайті Lotolegalise наразі діє інтерактивана мапа нелегальних гральних закладів. А небайдужі громадяни можуть залишити інформацію щодо подібних точок у коментарях на сторінці Lotolegalise у Facebook.