Невже кримінал переможе? У Винниках відновив роботу один із закритих активістами гральних закладів

Попри значний резонанс і підтримку суспільства, які отримала ініціатива ГО «Інвалідів-учасників бойових дій АТО» міста Винників, що на Львівщині щодо закриття гральних точок, один із них вже відновив роботу.

Як повідомляють журналісти “Вінниківського вісника”, вже 23 лютого пломби на одній із ігорних точок на на вулиці Галицькій, 18 були зібрані, а в середині спокійно грали відвідувачі.

«Ми знали, що боротьба з цим злом буде довгою й непростою. Наразі відкрився лише один із трьох гральних салонів. Та ми продовжуватимемо боротьбу й сподіваємося на підтримку нашої влади й громади. Вважаємо, що 28 лютого депутати Винниківської міської ради на сесії приймуть рішення про заборону грального бізнесу на території міста за нашою ініціативою. Плануємо й інші заходи», – – прокоментував журналістам невтішну новину в.о. голови Винниківської ГО «Інваліді –учасників бойових дій АТО» Юрій Солиган.

Нагадаємо, на адресу активістів, які домоглися закриття у Винниках усіх трьох ігрових салонів, лунали погрози від кримінальних елементів, які їх кришують.