Громадськість примусила поліцію вдруге вилучити комп’ютери із грального закладу у Винниках

Протистояння громадських активістів та грального бізнесу у Винниках, що на Львівщині триває. Після того, як один із зачинених закладів під вивіскою “Національна лотерея” відновив роботу, активісти знову звернулися до поліції і та вдруге вилучила гральне обладнання.

Про це повідомляє видання Zaxid.net.

“Заклад відкрився, не дочекавшись ні експертиз, ні висновків слідчих дій. Трошки помінялась система, швидше були симулятори, на яких була клавіатура і був такий принцип гри, що на карточку тобі давали гроші і з тією карточкою ти заряджав симулятор. А зараз ця клавіатура просто виведена на дисплей комп’ютера і ти мишкою натискаєш кнопки вже без симулятора”, – розповідає учасник бойових дій, активіст Юрій Солиган.

Цього разу поліцейські вилучили два десятки комп’ютерів, але заклад залишився відчиненим, адже адвокати власників апелюють, що, “Національна лотерея”, мовляв, функціонує не порушуючи закон

Наразі щодо діяльності закладів у Винниках проходять слідчі дії.

“Призначено комп’ютерно-технічні експертизи з метою встановлення інтернет-браузерів та програм за допомогою яких здійснюється гральний бізнес. За результатами попередніх обшуків висновків експертиз ще немає, – ПОЯСНЮЄ начальник слідчого відділу Личаківського відділу поліції Михайло Борусовський.