Поліція довела до суду справу щодо грального бізнесу в Білій Церкві

Працівники слідчого відділу Білоцерківського відділу поліції за процесуальним керівництвом місцевої прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо особи, яка незаконно займалась гральним бізнесом.

Про це повідомляє сайт Головного управління Національної поліції в Київській області.

“Досудове розслідування завершено. Кропітка поліцейська робота по збиранню доказів для встановлення та документування дійсних організаторів незаконної діяльності тривало майже півтора року”, – повідомляють поліцейські.

Загалом було припинено діяльність трьох незаконних гральних закладів, які маскувалися під пункти розповсюдження державних лотерей з відповідною рекламною символікою. Під час проведення 6 санкціонованих обшуків поліцейські вилучили 74 комплектів грального обладнання, призначеного для надання доступу до комп’ютерних симуляторів ігрових автоматів через мережу Інтернет, та грошові кошти.

“Зловмисникові загрожує покарання за статтею 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає штраф від 170 тис. грн. до 680 тис. грн. (що складає від 10 тис. до 40 тис. неоподаткованих мінімумів громадян) з конфіскацією грального обладнання”, – говориться у повідомленні Нацполіції.