“Смерть у гральному залі”: на жаль, не назва фільму, а буденна українська реальність

7 років і 6 місяців в’язниці отримав зловмисник, який у гральному закладі в Черкасах забив до смерті чоловіка.

Про це повідомляє Черкаська місцева прокуратура.

“Встановлено, що 24-річний, раніше судимий чоловік, перебуваючи в приміщенні залу гральних автоматів в місті Черкаси, під час конфлікту, який виник раптово, на ґрунті неприязних відносин з іншим чоловіком, умисно, з метою заподіяння тілесних ушкоджень, наніс потерпілому численні удари, які згідно висновку експерта відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя, в результаті вчинення своїх протиправних дій, заподіяв потерпілому тілесні ушкодження, що спричинили його смерть”, – говориться у повідомленні.

Черкаською місцевою прокуратурою було підтримано належне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно зловмисника, який обвинувачений у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого).

Вироком Соснівського районного суду міста Черкаси зловмисника визнано винним та призначено покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.