На Закарпатті в організаторів підпільних казино вилучено гранату

На Закарпатті правоохоронцями припинено незаконну діяльність 10 гральних закладів, які функціонували всупереч Закону України “Про заборону грального бізнесу в Україні”. Під час обшуків у автомобілі одного із організаторів знайдено гранату.

Про це повідомляє прокуратура Закарпатської області.

Обшуки проводились 14 квітня на території м. Ужгорода, м. Чоп, Ужгородського району, м. Виноградів, Виноградівського та Тячівського районів співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області спільно із детективами відділу по розслідуванню особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Закарпатській області за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області.

Правоохоронці виявили та вилучили 125 одиниць комп’ютерної техніки, 4 столи (рулетки) для здійснення гри на грошові кошти, грошові кошти в сумі 128 тис. грн, мобільні телефони, телевізор, Wi-Fi роутери, модеми, касовий апарат, веб-камеру, вінчестери, світчі, флеш-носії, сейф, касовий апарат, “чорнові записи” та іншу документацію. За попередніми даними сума вилученого обладнання становить понад 600 тис. грн.

Окрім того, вилучено автомобілі “Volkswagen Passat” та “Toyota Cruiser”. В останньому і виявлено та вилучено гранату РГД5 із запалом до неї та рукописні документи, які були пошкоджені фігурантом справи.

Зазначені слідчі дії проведено в рамках кримінального провадження за ч.1 ст.203-2 КК України за фактом надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу. Проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення свідків, очевидців та осіб, причетних до організації грального бізнесу. Вирішується питання щодо накладення арешту та скерування вилученого обладнання для проведення судової експертизи, – повідомляють в прес-службі прокуратури Закарпаття.

Нагадаємо, наприкінці березня губернатор Закарпаття Геннадій Москаль жорстко розкритикував правоохоронців області за бездіяльність у сфері наведення порядку із незаконним гральним бізнесом.