Хмельницький перевів боротьбу з гральним бізнесом у практичну площину

Кілька днів тому стало відомо про наміри Хмельницької міської ради звернутися до керівництва країни з вимогою вирішити нарешті проблему грального бізнесу – відповідне рішення вже прийняв виконком міськради. Але місцеві правоохоронці, схоже, вирішили не чекати реакції центральної влади й самі почали самі потрохи займатися цією проблемою.

Як повідомляє Управління захисту економіки в Хмельницькій області оперативниками Управління спільно зі слідчими Зарічанського відділення поліції Хмельницького ВП ГУ НП в області було викрито діяльність підпільного грального закладу, який незаконно функціонував на території міста Хмельницького під логотипом Національна лотерея «Спорт – Лото».

Під час огляду приміщення, де функціонував гральний заклад, виявлено та вилучено обладнання, яке використовувалось для проведення азартних ігор, а саме 15 одиниць комп’ютерної техніки, з інтегрованим програмним забезпеченням для гри на гроші.

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи до встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину. Вилучену техніку направлено на експертизу.

Поліція також закликала громадськість до співпраці та інформування Управління захисту економіки в Хмельницькій області про всі відомі факти функціонування закладів, у яких надаються незаконні послуги у сфері грального бізнесу за телефоном: /068/940-17-50 або за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7.

Нагадаємо, наприкінці лютого в одній з нелегальних гральних точок Хмельниччини її кримінальний “дах” у кількості 15 чоловік приїхав розбиратися з журналістами, коли ті робили репортаж.