На Чернігівщині поліція накрила мережу гральних закладів

Управління захисту економіки в Чернігівській області виявило та припинило діяльність низки гральних  закладів, що незаконно діяли в Мені, Сосниці, Корюківці та Бобровиці.

Про це повідомляє сайт Нацполіції у Чернігівській області.

“За матеріалами управління захисту економіки в Чернігівській області слідчим відділенням Борзнянського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), в ході якого викрито мережу гральних закладів на території Чернігівської області, де в порушення Закону України “Про заборону грального бізнесу в Україні” надавалися послуги у сфері грального бізнесу”, – йдеться у повідомленні.

Загалом працівниками управління захисту економіки в Чернігівській області спільно із слідчим управлінням ГУНП в Чернігівській області за процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області в рамках розслідування було проведено 10 санкціонованих обшуків у області та Києві.

“Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили у порушників майже 90 тисяч гривень, майже 9 тисяч доларів США, шістдесят системних блоків, банківські картки, договори на оренду приміщень, печатки, списки клієнтів-боржників, графіки чергувань персоналу та іншу документацію, яка свідчить про діяльність гральних закладів. Вартість вилученого обладнання становить біля 300 тисяч гривень”, – говориться у повідомленні поліцейських.

За вказані діяння законом передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.