Дніпропетровська область: мінус гральний заклад

У передмісті Дніпра детективи слідчого управління Нацполіції припинили роботу залу гральних автоматів. Правоохоронці встановили, що до організації грального бізнесу в м.. Підгороднє причетний 28-річний чоловік.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Дніпропетровській області.

В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що у нежитловому приміщенні в м.Підгороднє цілодобово за допомогою комп’ютерних симуляторів гральних автоматів надаються послуги азартних ігор. 10 червня детективи слідчого управління під процесуальним керівництвом прокуратури провели санкціонований обшук за місцем функціонування залу.

В ході обшуку поліцейські вилучили 31 системний блок, монітори, флеш-накопичувачі, гральні клавіатури, мобільні телефони, грошові кошти та чорнові записи. Також проведено обшук в автомобілі, що належить організатору грального бізнесу. Зараз вирішується питання про накладення арешту на транспортний засіб.

Після проведення відповідних експертиз вирішуватиметься питання про притягнення організатора  до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).