Не втік від покарання: чверть мільйона грн штрафу впаяли буковинцю за організацію казино

Завдяки принциповій позиції прокуратури Чернівецької області скасоване рішення суду щодо виправдання громадянина за незаконну організацію зайняття гральним бізнесом. Тепер він має заплатити суттєвий штраф.

Про це йдеться у повідомленні прокуратури Чернівецької області.

“Досудовим слідством встановлено, що зловмисник перебуваючи в одному з районних центрів Буковини, маючи досвід роботи у сфері грального бізнесу з використанням ігрових автоматів, переслідуючи умисну корисливу мету, з метою отримання неконтрольованого державою прибутку, незаконно організував зайняття гральним бізнесом”, – говориться у повідомленні..

Дії обвинуваченого було кваліфіковано за ч. 1 ст. 203-2 КК України (Зайняття гральним бізнесом). Але вироком Заставнівського районного суду від 22.02.2019 вказану особу визнано невинуватим у пред’явленому йому обвинуваченні та виправдано.

Прокурори вирішили не здаватися і подали апеляцію. Після якої вироком Чернівецького апеляційного суду від 04.07.2019 апеляційну скаргу прокуратури області задоволено, вирок районного суду скасовано.

Відтак, 42 річного мешканця Буковини, визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 255 тисяч гривень.