У Києві впіймали поліцейського, котрий збирав гроші з гральних закладів

Керівника відділення Деснянського управління поліції в м.Києві викрито в організації поборів з гральних закладів

Про це повідомляє сайт прокуратури міста Києва.

“У вівторок, 23 липня 2019 року, у ході спільної спецоперації ГПУ, прокуратури міста Києва та територіального управління ДБР затримано начальника відділення слідчого відділу Деснянського управління поліції ГУ НП в м. Києві та посередника, які організували схему вимагання грошових коштів від представників грального бізнесу”, – йдеться у повідомленні.

Як установлено у ході слідства, у квітні поточного року начальник відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності Деснянського УП висунув адміністратору одного з гральних закладів вимогу щодо передачі йому щомісячної плати у сумі 5 тис гривень за безперешкодне функціонування ігрового залу. При цьому зауваживши, що 5 тисяч гривень адміністратор має сплачувати йому особисто, а ще 15 тисяч гривень – посереднику, який у свою чергу начебто передаватиме їх керівництву райуправління поліції. В іншому випадку ігровий зал буде закрито.

“В межах провадження, розпочатого за вказаним фактом, органами прокуратури спільно з ДБР затримано начальника відділення Деснянського управління поліції під час одержання 5 тис гривень неправомірної вигоди, а посередника при отриманні 15 тис гривень”, – повідомляють у прокуратурі.

Також у повідомленні зазначається, що раніше правоохоронцями задокументовано ще 2 епізоди одержання вказаними особами фінансових траншів по 5 та 15 тис. гривень відповідно.

“Наразі затриманим особам готується повідомлення про підозру. Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 189 КК України. Слідчі дії тривають”, – зазначає київська прокуратура.