У Луцьку тривають рейди гральними закладами

Чергові два денні рейди  – 24 та 25 липня  – провела робоча група щодо виявлення об’єктів грального бізнесу в місті Луцьку.

Про це повідомляє ФБ-сторінка Департаменту Муніципальної Варти Луцької міської ради.

В ході рейдів було виявлено два заклади: по пр. Волі,35 «Космолот» та пр.Соборності, 4 «ЛОТО», які розпочали свою роботу відносно недавно.

«Цікава деталь рейдів в тому, що працівники закладів розповсюджувачів державних лотерей побачивши робочу групу ще в дверях закладу посилено починають «падати на телефон». Однак на запитання з ким у вас укладено трудовий договір, хто є вашим роботодавцем та здійснює господарську діяльність у даному закладі, ні в жодному разі не було отримано відповіді, лише «Ну вони там десь в Києві і всі документи в них там», – зазначається у повідомленні

Виявилось, що «телефоні господарі» вперше чують, що потрібно погоджувати режим роботи закладу згідно вимог Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 23.12.2008 із змінами внесеними рішенням міської ради від 05.06.2018 № 42/93. Відповідь одна : «Режим роботи на дверях закладу» попре те що заклади за вивісками «Космолот» та «Спорт лото», «Лото» працюють в цілодобовому режимі роботи, який потребує погодження виконкомом міської ради. За вказане правопорушення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення було складено шість постанов про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.182 КУпАП.

У повідомленні також зазначається, що в жодному закладі в «Куточку споживача» (там де куточок наявний) не розміщена інформація щодо суб’єкта господарювання, котрий здійснює господарську діяльність саме у даному закладі.

“У закладах «Супер лото» (пр.Соборності,14а), «ЛОТО» (пр.Соборності,4), «Лото маркет» (пр.Соборності, 22), «Космолот» (пр. Волі, 35), «Фаворит спорт» (пр.Волі,64), «Спорт лото» (віл.Рівненська,25), як і в інших закладах де пройшли рейди, з працівниками не укладено трудові відносини відповідно до вимог КЗпП. Деякі працівники змогли показати лише цивільно правові договори на надання послуг по розповсюдженню державних лотерей, хоча виконують роботу перебуваючи в закладі”, – зазначають у муніципальній варті.