Мер Чернігова заявив про кришування грального бізнесу вищим керівництвом МВС

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко закликав міських поліцейських активніше боротися з незаконною ігоркою і розповсюдженням наркотиків у обласному центрі.

Про це, як повідомляє сайт мерії, Атрошенко заявив на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

“На рівні України всі вже знають, що, можливо, вище керівництво МВС “кришує” гральний бізнес, який заборонений в Україні…  І такі приміщення, які працюють як лотерейні заклади, насправді – це гральні заклади. Є сподівання, що нова влада на рівні держави почне вирішувати це”, – сказав мер.

На думку Атрошенка, нелегальні гральні заклади наражають на небезпеку громадян України. З іншого боку, коли бізнес законний, і його контролює та регулює держава, виникає мінімум ситуацій, коли, приміром, хтось із дому виносить останні речі. І грають більш заможні люди, які можуть собі це дозволити.

“В країні, у якій гинуть люди за незалежність, з іншого боку в такій кількості поширені гральні заклади, поширюються наркотики. Це зазіхання на честь правоохоронних органів і навіть на честь всієї держави, яка хоче бути європейською. Тому звертайте на це увагу”, – сказав міський голова.