Мінус десять казино: в Запоріжжі поліція та СБУ добряче потрусили гральний бізнес (ФОТО)

Запорізькі поліцейські спільно з працівниками СБУ, під процесуальним керівництвом прокуратури, виявили десять нелегальних гральних закладів, замаскованих під лотерею.

В результаті було вилучено 39 гральних автоматів, 11 одиниць комп’ютерної техніки, 2 відеореєстратори та інші речові докази, повідомляє сайт Нацполіції Запорізької області.

Згідно з повідомленням, 14 вересня поліцейські ГУНП в Запорізькій області спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України, під процесуальним керівництвом прокуратури, та із залученням спецпідрозділу «КОРД» провели 18 санкціонованих обшуків на території міста Запоріжжя з метою виявлення підпільних гральних закладів.

В результаті слідчих дій поліцейські виявили: 10 приміщень з гральними автоматами та комп’ютерами з доступами до азартних ігор, 3 заклади, що є розповсюджувачами державних лотерей та мають відповідну ліцензію. По приїзду за іншими адресами, власники закладів встигли припинити свою діяльність.

Наразі проводяться подальші слідчі дії щодо встановлення осіб, причетних до організації діяльності гральних закладів. Триває розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст.203² (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.