Це – наркотик! Чому люди, що постраждали від ігорки, виступають за її повну заборону

Якщо від експертів, котрі сьогодні обговорюють питання легалізації грального бізнесу, можна почути різні думки з цього приводу, то, думка людей, які безпосередньо постраждали від ігорки, одностайна: тільки повна заборона.

Такий висновок можна винести після перегляду програми “Чому так?”, де обговорювалися нинішні ініціативи щодо легалізації грального бізнесу.

“Я думаю, що треба повністю заборонити гральний бізнес”, – висловилась Майя Бурян, син якої хворий на лудоманію.

За словами жінки, її син спускав на гральні автомати гроші, котрі вона йому присилала, будучи на заробітках. А коли одного разу не отримав – програв її автомобіль.

На світлині: Майя – мати сина, хворого на лудоманію, та ігроманка із 10-річним стажем Лілія

“Це було шість років назад, у Чернівецькій області. Він грав на автоматах Я була на заробітках і висилала синові гроші. А коли не вислала, він віддав машину мою без мого дозволу. Потім сказав, мовляв, мамо, мені було погано, у мене серце боліло”, – розповіла жінка про виправдання сина-ігромана.

Наразі лудоман проходить реабілітацію, а мати працює двірником, аби оплатити лікування.

За повну заборону виступила у студії і лудоманка Лілія. Коли ведуча запитала її, на яких умовах, на її думку, може працювати гральний бізнес в Україні, та відповіла, що на жодних.

“Я, чесно кажучи, проти. Тому що вважаю, що це свого роду наркотик, залежність. Тому -я проти (легалізації)”, – заявила Лілія.

Вона також розповіла, як потрапила в тенета ігорки.

“Мені не вистачало певних вражень… Спочатку – приходиш за компанію, провести приємно час. А потім, коли вже програєш гроші, тобі хочеться їх відіграти”, – пояснює залежна від гри дівчина. Поневіряння Лілії тривали 10 років, за місяць вона могла програти 30 тис грн і більше. Наразі вона проходить курс реабілітації.