Пекельне дно Мальтійського грального раю

Ні, все-таки “мальтійський сценарій”, до якого намагаються схилити Україну деякі лобісти грального бізнесу, для нас зовсім не варіант.

Про це свідчить публікація профільного видання Casino.org, у якій розкриваються шокуючі докази того, як мальтійська юрисдикція стала основою для багатомільярдного незаконного бізнесу, зав’язаного на мафіозні структури.

У статті говориться, що наразі італійська влада після багаторічного розслідування притягує до відповідальності 51 особу, пов’язану з гральним бізнесом, організованим через Мальту

“Операція Galassia, яку очолювали прокуратури регіонів Реджо Калабрія, Катанія та Барі, виявила незаконні ігрові операції із сукупними щорічними доходами близько 4 мільярдів євро (4,38 мільярда доларів)… Багатьох з них звинувачують у застосуванні системи “подвійний трек”, а це означає, що вони об’єднали легальні операції з незаконними”, – пише видання.

У публікації зазначається, що минулого року Мальта пообіцяла перевірити всі італійські підприємства, що знаходяться в межах її юрисдикції, на предмет підтвердження зв’язків з мафією після того, як італійська поліція виявила, що вже четвертий мальтійський ліцензіат за три роки має зв’язки з італійським “підземним світом”.

“Серед тих, кого зараз очікують судити в Італії, є колишні власники зареєстрованої на Мальті фірми спортивних ставок SKS365, які є об’єктами найбільшого позову про ухилення від сплати податків, поданого проти ігрової компанії в Італії. Як стверджується, чотири засновники компанії, в тому числі її колишній голова Паоло Тавареллі, будували бізнес за допомогою мафіозних зв’язків та грошей”, – говориться у статті.

Автори статті зазначають, що наприкінці 2017 року SKS365 був повністю придбаний голландським хедж-фондом “Рамфастос”, який є власністю голландського мільярдера Марселя Букхорна, одного з найбагатших людей Голландії.

При цьому його компанія заявила, що не була обізнана з передбачуваною протизаконною практикою SKS365 до придбання, а італійська прокуратура спочатку заявила, що до фонду не було претензій. Але минулої п’ятниці стало ясно, що це не так: поліцейські наразі хочуть допитати керівництво “Рамфастос”.