Гетьманцев назвав тестом для влади боротьбу з нелегальним гральним бізнесом

Голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетьманцев вважає, що якщо через три місяці після прийняття закону про гральний бізнес в Україні не будуть закриті нелегальні гральні заклади, то влада не пройшла цей тест.

Про це він сказав в ефірі програми “Он воно як” на Bihus.Info.

“Якщо ми не можемо вирішити це питання (нелегальний гральний бізнес – ЛЛ), то ми так само і в інших місцях не зможемо вирішити… Все, що ми бачимо з вами на вулицях – зараз це все – “в темну”. Щоб це припинити, необхідна політична воля”, – зазначив нардеп.

Також він відзначив роль міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в процесі закриття гральних точок.

“Зокрема, потрібна воля Авакова. Необхідно ще й сприяння прокуратури. Щоб прикрити нелегальний гральний бізнес, необхідна виключно політична воля … Ми приймемо цей законопроект. Це буде червона лінія, після якої нелегального грального бізнесу бути не повинно. Якщо він залишиться, то ми даремно прийшли до влади. Ми повинні відразу після прийняття закону припинити весь нелегальний гральний бізнес, який існує”, – сказав Гетьманцев.

Новий законопроект про легалізацію грального бізнесу передбачає, що казино зможуть розміщуватися тільки на базі великих 5-ти зіркових готелів. У разі Києва – такими можуть стати готелі з номерним фондом не менше 200 номерів, в Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові – з фондом на 120 номерів.