Депутати президентської фракції – проти урядового закону

Обурення положеннями урядового законопроекту про легалізацію грального бізнесу сьогодні висловлюють навіть народні депутати із фракції “Слуга народу” в парламенті.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу “Україна”.

Причина в тому, що законопроект легалізує не лише казино в 5-зіркових готелях, як було обіцяно Зеленським, але й тисячі залів гральних автоматів.

“По цьому закону – ми не бачимо механізмів, яким чином кількість подібних закладів і в Україні в цілому, і в місті Києві зокрема, стане меншою”, – говорить народний депутат, чемпіон світу Жан Беленюк.

З ним згоден і нардеп Олександр Качура, який зауважує, що фактично відбудеться повна легалізація всього того тіньового грального бізнесу, який сьогодні ховається за вивіскою лотерей.

В сюжеті також наголошується, що проти законопроекту у його нинішньому вигляді виступають і діючі лотерейні оператори.

“Після впровадження запропонованих урядових новацій на громадян хлинуть необмежені потоки реклами гральних закладів та букмекерів, що спровокує чергову епідемію ігроманії в Україні”, – вважає оператор.

А лікар-психотерапевт Ігор Грінчак, застерігає законотворців, що для запобігання поширенню цієї епідемії державі необхідно не популяризувати, а суттєво обмежувати ігорку.