Загроза кожній сім’ї: так за що ж збираються голосувати депутати, легалізуючи ігорку?

Значна частина з 260 народних депутатів, які проголосували у першому читанні за законопроект за легалізацію грального бізнесу, входять і в створене нещодавно депутатське об’єднання “Цінності. Гідність. Сім’я”. Але що більше може суперечити цим самим цінностям, аніж закон, котрий провокує лудоманію і руйнування сім’ї?

На цей аспект звернули увагу журналісти видання “Слово про слово” в матеріалі “Нова загроза сім’ї: ігроманія в кожну родину! Депутати “ЗА”.

Автор матеріалу підкреслює, що гасла, під якими пропонують в турбо-режимі прийняти закон про гральний бізнес, не відповідають самому проекту закону.

“Події останніх тижнів варто охарактеризувати, як справжнє чудо. Виявляється, без спеціального “рятівного” закону, маючи добру волю Кабміну і поліції можна за кілька днів очистити вулиці від нелегальних закладів. Наступного дня, після провалу голосування за проект закону про гральний бізнес 19-го грудня, Кабмін ухвалив розпорядження “Про протидію гральному бізнесу” № 1325 і за два дні силами правоохоронних органів понад 5 тисяч гральних закладів по Україні припинили діяльність.  Тобто, можна і без закону було це зробити? Виходить, що так. Отже, ми бачимо, що одна з провідних тез ініціаторів цього закону була маніпулятивною, бо і без закону можна було очистити вулиці”, – пише автор тексту.

Виникає логічне запитання: якщо тут було лукавство і маніпуляція, то чи справді в даних проектах законів все інше було прописано для блага людей?

Автор статті наводить мінімум дев’ять важливих доказів, які доводять, що насправді законопроект не відповідає запитам суспільства.

Серед них – повсюдне розміщення гральних закладів, максимальна кількість дозволених ігор на гроші, слабкий захист від лудоманії, та інші.