Таємна вечеря ігорних “рєшал”: в мережі опубліковано ролик про зустріч групи Павлюка-Тригубенка

У мережі опублікували відео з таємної зустрічі депутатської групи Павлюка з фракції “Слуга народу”, що стосується голосування по законопроекту про легалізацію грального бізнесу.

Відео з поясненнями щодо зустрічі публікує сайт УНІАН із посиланням на Telegram-канал “Темний лицар”, що розміщує інсайди про фракцію “Слуга народу”.

З ролика зрозуміло, що зустріч відбулася у готелі “Україна”.

На зустрічі були присутні бізнесмен Ілля Павлюк і екс-депутат ВР VIII скликання від БПП Сергій Тригубенко, який вважається неофіційним куратором вугільної промисловості та є фігурантом численних кримінальних справ.

Усього на зустріч прийшли майже 30 нардепів з фракції “Слуга народу”: Артем Дмитрук, Сергій Бунін, Олена Лис, Зіновій Андрійович, Оксана Гринчук, Олександр Ковальчук, Євген Петруняк, Олександр Горобець, Олександр Аликсийчук, Максим Павлюк (племінник Іллі Павлюка) та інші.

Також там був присутній колишній прокурор, а нині радник міністра МВС та член робочої групи з розробки законопроекту про гральний бізнес Дмитро Кавун і його дружина Ольга, яка є діючим депутатом від “Слуги народу”. За інформацією каналу, зустріч була присвячена стратегії щодо голосування за законопроекти, вигідні групі Павлюка-Тригубенка, зокрема й законопроекту про легалізацію грального бізнесу.