Вже не ФАВОРИТ: суд заблокував сайти головного конкурента “Парі Матч”. Втім, поки вони працюють

Гральний бізнес ще не легалізовано, але конкурентна боротьба між представниками, схоже, найбільш “хлібного” його сегменту досягла піку. Ми вже писали, як правоохоронці почали атаку на букмекерську мережу “Фаворит”, дивним чином оминаючи її головного конкурента – “Парі Матч”. Як і про причини такої дивної вибірковості, котрі можуть полягати у тісній дружбі “паріматчівців” з деякими членами команди теперішнього ЗЕ-гаранта.

Синхронно з обшуками у закладах та в оселях співробітників “Фавориту”, правоохоронці спробували заблокувати й сайти цієї контори. Але суд їм у цьому відмовив.

І ось, за даними видання “Новое время”, третя спроба увінчалася успіхом: Дніпровський райсуд столиці задовольнив клопотання слідчого і зобов’язав всіх інтернет-провайдерів України закрити доступ до доменів, що використовуються букмекером Favbet/Фаворит Спорт.

“Суд ухвалив рішення накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі Інтернет при використанні веб-ресурсів Favbet/”Фаворит Спорт”, і зобов’язав всіх інтернет-провайдерів, які здійснюють діяльність на території України та включені до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, закрити до цих сайтів доступ”, – пише видання.

Арешт накладено на 86 ресурсів, серед яких як субдомени favbet.com і favorit.com.ua, так і сайти favbet. by, favbet. eu, favbet. hr, favbet. ro та інші.

Варто зазначити, що раніше прокуратура вже заявляла, що сайти цієї контори працюють незаконно. Але попри це доступ до них не було закрито.

До речі, після виходу у ЗМІ теперішнього повідомлення про судову заборону ЛЛ спробував перевірити сайти “Фавориту”. І виявив що станом на 19:20 5 січня вони спокійнісінько працюють. Не вірите? Переконайтеся самі.