Будуть тіньові схеми: що думають про легалізацію на Львівщині

Свого часу Львівська область стала першим регіоном, де на рівні окремого населеного пункту нелегальний гральний бізнес було повністю зупинено зусиллями місцевої влади та громадських активістів. Мова йде про містечко Винники, де відповідальні люди не побоялися протистояти криміналу від грального бізнесу.

Дуже характерно, що під час того протистояння поліція сховала голову у пісок та вирішила не втручатися. Це вже після заяви президента у грудні 2019 року раптово виявилося, що у правоохоронців були всі важелі аби боротися з незаконною ігоркою. А тоді люди лишилися з проблемою сам на сам.

Можливо, саме тому, реагуючи теперішню владну ініціативу щодо легалізації грального бізнесу, представники Львівщини роблять це досить скептично. Оцінюючи, передовсім, можливі реальні наслідки, і не вірячи обіцянкам від лобістів.

Цікавий аналіз того, що думають про легалізацію на Львівщині, опублікувало видання “Твоє місто”.

Далі – окремі цитати від авторитетних місцевих юристів ,економістів та представників громади.

Юрій Солиган, голова ГО “Інвалідів-учасників бойових дій АТО”:

– Наша громадська організація боролась з цим бізнесом через скарги громади. Людей не влаштовувало, що посеред міста є гральні автомати і там скупчується криміналітет, процвітає наркоманія і шахрайство. Коли ми закривали гральні клуби, то не відчули жодної юридичної підтримки від правоохоронних органів чи місцевого самоврядування. У нас було набагато більше зустрічей із криміналітетом Винників, ніж з правоохоронцями.

За нашою інформацією, від адміністраторів гральних клубів, в середньому чистий дохід з одного грального клубу становив 1000 доларів в добу. Є й такі клуби, які здавали касу у 60 000-90 000 грн. На Львівщині таких клубів було понад двісті і за добу їхні власники могли отримати дуже велику суму – близько 200 000 доларів. У законопроєкті не зазначено і ми досі достеменно не знаємо, яким буде механізм оподаткування і поділу цих доходів.

Я вважаю, що гральний бізнес нам не потрібен взагалі. І переконаний, що надалі будуть тіньові схеми відмивання грошей без сплати податків.

Ігор Лисий, доктор економічних наук:

– У мене таке враження, що з одного боку теперішня влада хоче якомога швидше залучити гроші і частково вирішити певні соціальні проблеми. Але з іншого боку – давайте звернемо увагу на лобістів цього закону. Значна частина цих людей має стосунок до грального бізнесу. Наприклад, російський криміналізований бізнес пов’язують з головою партії “Слуга народу” Давидом Арахамією, який лобіює закон. Я думаю, мета лобістів легалізувати те, що раніше відбувалося нелегально. <…>

Азартний бізнес в Україні поділений між кількома власниками, нікого іншого у нього не допускають. Є лише дві букмекерські компанії – зареєстрована в офшорі Parimatch та українська компанія “Фаворит спорт”, яка тримає 80% ринку. За законом, для того, щоб бути оператором в інтернеті – потрібно мати ліцензійне програмне забезпечення з виходом на домен. А його можна зареєструвати, тільки маючи офіційну торгову марку. Реєстрація торгової марки триває рік. Фактично, протягом року нові компанії на ринок не зможуть зайти. <…>

Ледь не усі хостели у Львові мають три зірки і зможуть відкривати гральні автомати. 3-го січня внесли поправку до податкового кодексу, за якою зменшується оподаткування діяльності грального бізнесу з 18% як у всіх підприємств до 10%. Тобто, власники не витрачатимуть на нього більше. Це абсурдна ситуація, бо всі працівники заводів чи університетів мають платити 18% податку на доходи, а ігромани отримуватимуть заробіток і не сплачуватимуть фактично нічого. Реальні кроки і слова влади суперечать одне одному. Цей закон не зробить гральний ринок цивілізованим, а лише дозволить легально відмивати гроші.

Наталія Паленга, адвокатка:

– Букмекерські кантори та онлайн-ігри теж під’єднають до онлайн моніторингу. Його контролюватиме комісія – уповноважений орган, обраний парламентом. Комісія з шести людей буде єдиним органом, який регулюватиме гральний бізнес. Кандидатів також обиратиме парламент. Тільки ця комісія зможе видати, анулювати чи скасувати ліцензію. Великий ризик такого органу – необмежений вплив на гральний бізнес. Беручи до уваги те, що комісію обирає парламент, то все регулювання може зосередитись тільки в їхніх руках. Тобто комісія зможе на власний розсуд вирішувати долю ліцензій.

Ще один недолік: перехідний період для підключення систем до онлайн-моніторингу аж два роки. Отже, протягом двох років проконтролювати фінанси і врегулювати бізнес буде неможливо.

Як бачимо, навіть адвокат у регіоні відразу бачить те, що місяцями відмовляються помічати розробники законопроекту: за теперішнього підходу легалізація може виявитися неефективною, та навіть шкідливою, оскільки розв’яже руки колишнім тіньовим ділкам. А це означає, що після такої “легалізації” повторення історії з Винниками, де активісти просто “знесли” ненависну їм ігорку – не за горами.