Турборежим дає збій: заговорили про відтермінуваня легалізації ігорки через дві причини

Прийняття законопроекту 2285-д щодо легалізації в Україні грального бізнесу може бути зірвано. Головні причини – внутрішній конфлікт у провладній команді, та наявність у документі низки положень, які не відповідають принципам побудови цивілізованого грального ринку, що намагаються проштовхнути колишні ділки тіньового грального ринку.

Про це пише у своєму матеріалі для “Українських новин” Олександр Мазур.

“Причини мають зв’язок з тією кулуарної боротьбою, яка розгорнулася навколо законопроекту в кабінетах урядового кварталу. Оператори азартних ігор, які довгий час перебували в тіні, вже так відвикли від роботи “в білу”, що цілком послідовно намагаються, всупереч побажанням Президента України, зірвати легалізацію грального бізнесу. На жаль, той несамовито опір європейським стандартам організації гри, який зараз демонструють деякі гравці ринку, які користувалися становищем монополіста, говорить про те, що не всі поки готові виконувати прямі вказівки Зеленського”, – пише автор матеріалу.

Варто зазначити, що точка зору автора може цілком відповідати дійсності. Адже ні для кого не секрет: починаючи з 2014 року на єдиному дозволеному в Україні ринку – лотерейному – монопольне становище обійняла компанія УНЛ, до якої мали відношення депутати із БПП та представники адміністрації президента Порошенка. Користуючись преференціями, виданими їй тодішньою владою, компанія змогла усунути інших конкурентів і навіть більше – оформити власними “лотереями” усі мережі салонів, що нелегально надавали послуги грального бізнесу, у тому числі букмекерські контори “Фаворит” і “Парі Матч”.

Саме останні зараз намагаються через пов’язаних депутатів закласти у законопроект якомога більше преференцій для свого типу бізнесу. Що викликає цілком зрозумілий опір від тієї частини народних обранців, у тому числі – в “Слузі народу”, які виступають за створення цивілізованого грального ринку.

Як вірно зазначає автор матеріалу на УН, наразі законопроект справді є за що критикувати. Адже у теперішньому вигляді він просто не зможе досягнути тієї мети, яку ставила влада починаючи процес легалізації.

“В тій редакції, яка, здавалося б, є компромісною і доопрацьованою – досить речей за які його не просто треба, а слід критикувати. І критикувати щодо тих цілей, які перед законом ставилися, а саме: вивести ринок з тіні, залучити іноземного інвестора, а також захистити клієнта грального закладу від зловживань з боку організатора азартних ігор. Чи вдалося всього цього досягти при голосуванні законопроекту в першому читанні і при його подальшому доопрацюванні у профільному Комітеті? Відповідь поки не втішна”, – зазначає Олександр Мазур.

Серед головних недоліків законопроекту автор згадує надмірне податкове навантаження (у тому числі самих гравців), що зажене цей бізнес у тінь, висока вартість ліцензій, що дає преференції двом згаданим вище букмекерам, неврегулювання питання захисту гравців та інші.

“Здавалося б, якщо не розумієш, як працює гральний бізнес – запитай. Залучи максимальну кількість експертів галузі. Почуй їх позицію, сперечайся і сформуй для себе картину. Так роблять в цивілізованих країнах. В Україні ж Кабінет Міністрів України, почувши побажання Президента, не став морочитися додатковими консультаціями і подав до Парламенту законопроект, взявши за основу напрацювання “попередників”. Такий підхід виявився сильно відірваний від реальності, а значить його довелося допрацьовувати в авральному порядку: в цьому процесі знову були проведені широкі обговорення на тему балансу інтересів бізнесу, держави і суспільства в процесі легалізації грального бізнесу. У підсумку, нинішній вигляд законопроекту №2285-д – це приклад того, як не можна працювати над документами, які вирішують долю цілої галузі”, – резюмує автор.