Мінус в карму: як недолуге рішення щодо Баума псує імідж президента

Видання The Page розпочало цікавий проект – бізнес-барометр, який показуватиме  вплив різноманітних економічних рішень від членів команди президента Зеленського на його імідж.

Згідно з показниками бізнес-барометра, одним із найбільш негативних чинників за період 10-16 лютого, що вплинули на погіршення рейтингу Зеленського в суспільстві, стала заява заступника голови ОП Кирила Тимошенка щодо можливості призначення керівником органу із регулювання грального бізнесу одіозного бізнесмена Бориса Баума. 

“Кирило Тимошенко заявив, що комісію, яка буде регулювати діяльність казино після легалізації азартних ігор, очолить підприємець Борис Баум, у якого серед учасників ринку сумнівна репутація. Водночас Тимошенко не виключив, що Баума призначать поза всяким конкурсом”, – нагадує видання.

На думку видання, це рішення вкрай негативно вплине на реформу ринку азартних ігор. 

“Вона робиться під групу близьких до Баумом компаній – “Парі Матч”, VS Energy та ряду інших. Безумовно, це викликає претензії з боку інших учасників ринку. Адже в галузі задіяно щонайменше 10 тисяч осіб”, – прокоментували в The Page “мінус” на барометрі.