Коли в товаришах немає згоди, або гральний бізнес: комунікацію провалено

У появі великої кількості альтернативних законопроектів з питань, які сьогодні вважаються пріоритетними (земля, гральний бізнес, медіа) – провина самих представників “Слуги народу”.

Це визнала представник Кабінету міністрів у парламенті Олена Шуляк у інтерв’ю LB.ua.

“Знаєте, у чому маркер поганої комунікації між урядом і парламентом? Коли уряд затверджує законопроект, який з’являється на сайті Верховної Ради, але через 10 днів реєструється ще купа альтернативних законопроектів від депутатів… і мова не лише про інші фракції. А про нашу”, – зазначила Шуляк.

У якості прикладів вона привела роботу над питаннями продажу землі та легалізації грального бізнесу.

“Так було з законом про ринок землі, до якого подали понад десять альтернативних законопроектів. Про що це говорить? Що від початку не була правильно побудована комунікація. З законом про гральний бізнес та ж історія. Для мене це перший маркер того, що комунікація провалена”, – вважає представник уряду у ВР.

Нагадаємо, перше голосування по законопроекту щодо легалізацію грального бізнесу у грудні 2019 року Верховна Рада провалила, він не набрав достатньої кількості голосів. На провал жорстко відреагував президент, заявивши, що знає “чиї це підступи”.

І ось тепер, у світлі заяв Шуляк, і зважаючи на те, що тоді за законопроект не голосували представники і фракції “Слуга народу” (натомість зареєструвавши власні законопроекти), можна говорити, що причиною провалу були не “чиїсь підступи”, а елементарна відсутність комунікації всередині “Слуги народу”. Простіше кажучи, верхівка СН намагалася проштовхнути своє виключне бачення, проігнорувавши думку інших членів фракції. Не говорячи вже про представників інших політичних сил.

Ну а тепер вони кричать, що “до законопроектів забагато правок”…