Придавило землею: у Комітеті ВР розповіли, коли чекати голосування по легалізації грального бізнесу

Значна кількість правок та робота над іншими важливими законопроектами можуть відтермінувати день голосування по законопроекту щодо легалізації грального бізнесу в Україні.

Про це заявив голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає “Укрінформ”.

На його думку, поки не варто говорити про затягування прийняття законопроекту з боку потенційних учасників грального бізнесу.

“Рано ще говорити про затягування, останній день подачі правок був, здається, 30 січня. Це величезна таблиця, яка лише минулого тижня була зведена в документ, з яким можна працювати”, – зазначив Гетманцев

За його словами, комітет не поспішає з законопроектом, тому що кількість поправок дуже велика (близько 3,5 тис, – ЛЛ),  а також з огляду на роботу над іншими не менш важливими питаннями.

“У нас ще й земельний законопроект не дуже-то підштовхує займатися іншими справами інтенсивно: Рада не вийде з питання землі, аби розглянути гральний бізнес чи будь-який інший законопроект”, – заявив голова комітету.