Ви там нормальні, взагалі?! – відомий блогер обурився принципом призначення і кандидатурою керівника органу з регулювання ігорки

“Кризи немає – просто Дубинський придумав як спіонерити мільярд баксів з грального бізнесу. Нарешті. І звичайно по максимальному беззаконню і з максимальною швидкістю”.

Так розпочав свій допис блогер Антон Швець, коментуючи ситуацію з призначенням голови української комісії по азарту, яку нещодавно розбирали журналісти “Наших грошей з Денисом Бігусом”.

Нагадаємо, за теперішньою версією законопроекту про легалізацію грального бізнесу керівник цього органу призначається без жодного конкурсу, та ще й з подачі невеликої купки депутатів із податкового комітету ВР. При цьому “Наші гроші” розкопали, що кандидатуру керівника вже фактично визначено – це одіозний бізнесмен Баум, який мав зв’язки з російськими кримінальним бізнесом.

Тож Швець нагадує, що, взагалі-то, керівництво регуляторів у нас обирається на конкурсі, а якщо й призначається, припустімо президентом, то той несе за це політичну відповідальність.

“А тепер відкриваємо законопроект про ігорку. Повинен в ігорці бути створений регулятор, який буде називатися Комісія з розвитку та регулювання азартних ігор… А хто ж цей орган призначає? Голова та члени Уповноваженому органу призначаються на посади та звільняються з посад Кабінетом Міністрів України за поданням профільного комітету Верховної Ради України, до предмету відання якого належать питання діяльності у сфері грального бізнесу та проведення лотерей. ЦЕ ВЗАГАЛІ ЩО ЗА ДІЧ? ЯКОГО БЛД ХЕРА? Тобто КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ за НЕЗРОЗУМІЛОЮ ПРОЦЕДУРОЮ (а значить по суті простим голосуванням) вибирає нам членів органу, який буде регулювати взагалі нову галузь (вельми і вельми криміногенну в даний момент) вартістю мінімум в мільярд доларів за рік? КОМІТЕТ? Ви там нормальні взагалі?”, – запитує блогер.

І зазначає, що цю правку вніс раніше журналіст, а зараз нардеп Олександр Дубінський.

Не менш обуриливим Швець вважає і вибір кандидатури Бориса Баума на голову гральної комісії. І звертає на це увагу мінстіра фінансів. “Ви подивіться кого вони поставлять на главу регулятора по беззаконню. З таким главою ми ніяких грошей в бюджет не побачимо від ігорки. І ніякої нормальної ігорки не побачимо, там мудило з латвійським паспортом. “Спиляв” і звалив в туман. Позиція шниря (Кирила) Тимошенка (він в ОП лобіює призначення Баума, – ЛЛ) з Офісу Президента зрозуміла і йому на все начхати, він виліз нізвідки і зникне в нікуди. Такий же як Баум.  Депутатів взагалі ніхто не знає, а на Дубинському вже проби ніде ставити. Він і не таке гівно проштовхував. Кожен день. Треба щось робити”, – наголошує блогер.