У Києві викрили гігантський центр, що курував нелегальні гральні заклади й сайти (ФОТО)

Столичні правоохоронці припинили діяльність аналітичного центру, з якого організовувалася діяльність об’єктів грального бізнесу у тому числі й нелегальних сайтів з надання букмекерських і гральних послуг.

Про це повідомляє сайт Нацполіції.

“Для належного та постійного функціонування всієї мережі об’єктів грального бізнесу в аналітичному центрі у цілодобовому режимі працювали кілька десятків співробітників”, – говориться у повідомленні.

У межах проведення заходів з протидії гральному бізнесу оперативники управління стратегічних розслідувань в м. Києві, слідчі Дніпровського управління поліції за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №4 викрили групу осіб, які налагодили функціонування мережі гральних закладів, а також доступ до азартних ігор через створені сайти.

Упродовж тривалого часу поліцейські документували діяльність злочинної групи та збирали докази їх протиправної діяльності. В ході слідства було встановлено, що всі заклади працювали під виглядом розповсюдження державних лотерей, де гравці через спеціальне програмне забезпечення робили ставки у віртуальному казино. Як правило, сервери знаходилися в зовсім інших місцях, деякі, як було з’ясовано, навіть за межами країни. При цьому ставки від гравців приймалися і через електронні платіжні термінали та системи.

За допомогою цих веб-ресурсів гравці мали доступ до таких азартних ігор, як гральні автомати, покер, віртуальна рулетки, а також можливість робити ставки на спортивні події.

За результатами проведених санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів та в офісних приміщеннях аналітичного центру букмекерської контори вилучено 333 системні блоки, 1195 моніторів, 239 жорстких дисків, мобільні телефони, флеш- накопичувачі, банківські картки, через які здійснювалася легалізація отриманих коштів, “чорнові” записи, а також фінансово-господарську документацію.