Ускладнення на фоні пандемії: в Україні з’явилася секта адептів гральної фішки і кубика, яка врятує всіх і вся

Поки світова медична наука переймається пошуком дієвої вакцини від коноронавірусу, а влада усіх країн йде на безпрецедентні заходи, аби зупинити епідемію, в Україні, схоже, з’явилися ті, хто знає, як вирішити цю проблему раз і назавжди.

Знайомтеся – святі отці-апостоли від грального бізнесу, а за сумісництвом (прости господи) політологи – Антон Кучухідзе, Микола Мельник, Юрiй Гаврилечко, Валерій Клочок та Сергій Назаренко.

Свої проповіді вони проводять у форматі прес-конференцій, а місцем відправлення служби традиційно виступає прес-центр агентства “Українські новини” (де, схоже, вже вистачає навернених, але про це нижче).

Остання їхня меса під назвою “Легалізація грального бізнесу проти коронавірусу” відбулася якраз у розпал карантинних заходів – 20 березня. Але наших апостолів це не злякало, адже вони вірять, що захищені вищою силою. Неофітів, правда, на служіння вони не покликали (запросили взяти участь віддалено) з очевидних причин – поки не увірував, ризикуєш заразитися.

Тож яке Слово, чи вірніше Слова, несуть світові новоявлені апостоли від ігорки?

Ну, по-перше, що лише гральний бізнес може побороти коронаввірус. Молитися? Це вчорашній день. Лікуватися? Та не смішіть наші капці. Грайте, панове! Адже тільки азартна гра є тим мечем і щитом, котрі можуть стати переможною зброєю у боротьбі із підступним мікроорганізмом!

Логіка адептів чиста, мов вкришать. Які найбільша шкода від коронавірусу? Для здоров’я людей? А от і ні! Найбільша шкода – економічні негаразди. А що єдине може подолати ці негаразди, зцілити економіку і підняти її до небачених раніше висот? Правильно – тільки гральний бізнес! Тож грайте, панове! Грайте і програвайте свої кревні сотні і тисячі, які підуть у кишені власникам ігорки. Але ж не тільки – частина цих грошей обов’язково (так-так, повірте нам, ми знаємо!) піде на податки державі. І от за ці самі податки – ми й побудуємо економічний рай на землі, змахнувши зі сторонок історії коронавірус, як незначну перешкоду, бо грошей для цього буде вдосталь.

Друге апостольське Слово – про податок з GGR. Вірніше про шкоду від нього. О, цей податок на валовий ігровий дохід – це не просто відрахування, це вселенське зло, нав’язане світові і українському законодавству самим Лукавим. Тож відмінити його нещадно, передати анафемі і забути на віки вічнії. І то нічого, що весь світ живе з податком на GGR – адже ми – це не всі, нам доступні вищі откровення і істина.

Є в арсеналі наших апостолів й інші Слова, не менш епохальні і безкомпромісні. І їхній дух, схоже, вже шириться серед новонаверненої пастви. Спершу, звичайно, локалізовано – у місці богослужінь наших адептів, а саме в агентстві “Українські новини”. Тож агентство все частіше публікує на своїх шпальтах апостольскі откровення.

Такі, наприклад, як послання св. Антона Кучухідзе під назвою “Гральний бізнес врятує економіку від коронавірусу”. Цей епохальний текст не залишить байдужим нікого, вчитайтеся лишень у ці проникливі слова, де св. апостол звертається до земної влади: “Шановні Кабмін і монобольшість, вистачить зволікати і йти на поводу у тіньових груп, легалізуйте гральний бізнес, врятуєте ж своє обличчя і рейтинги, а також країні допоможете!”, – пише апостол.

Аналогічний текст новонаверненого Петра Струженка “Які заходи допоможуть уряду підтримати економіку під час кризи: детінізація ринків землі і грального бізнесу”, де він також закликає український уряд увірувати рятувати країну від негараздів за допомогою ігорки.

Тож, як бачимо, є, є в нас ще люди, чия сила духу здатна створити в країні чудо. І нічого, що більшість фахівців чи просто реалістів, слухаючи откровення гральних адептів, в основному лише крутять пальцем у скроні. Доля перших апостолів – завжди тяжка. Але з ними – фішка і кубик. А отже – й надія на перемогу.