Невгамовні і безсмертні: у Василькові настирливо відновлює роботу зал гральних автоматів

Чим люди думають, взагалі важко зрозуміти. Ну добре, наплювали на заборону закону і уряду – грошей на штраф не жаль, а перспектива сісти за грати не лякає. Але ж коронавірус? Невже приклад Італії нічому не вчить?

Кілька днів тому поліція викрила і зачинила незаконний гральний заклад у Василькові, а за кілька днів він знову запрацював. Про відновлення його підпільної діяльності цього разу повідомили правоохоронців небайдужі місцеві жителі у мережі Facebook, передає сайт “Погляд”.

І якщо минулого разу, 19 березня, поліцейські вилучили 6 комп’ютерів у повній збірці, через які надавали послуги у сфері грального бізнесу, то цього разу з підпільного закладу було вилучено 11 комп’ютерів та направлено на експертизу.

Черговий обшук провели ввечері, 23 березня, співробітники Васильківського відділу поліції спільно з працівниками управління карного розшуку та полку особливого призначення поліції Київщини. Наразі проводяться слідчі дії щодо встановлення осіб, причетних до незаконного поновлення грального бізнесу.