Так вони ще й телепати: черговий гральний псевдо-експерт заявляє, що вліз у голову до президента

Кількість дурниць, які продовжують продукувати самоназвані експерти від ігорки, продовжує збільшуватися. Нещодавно ми писали, про “кучухню” від “грального політолога” Кучухідзе щодо принципів оподаткування грального бізнесу, яку пропонується впровадити в Україні і яка суперечить світовому досвіду у цій сфері.

І от черговий “експерт” з цього пулу, Володимир Воля, договорився до того, що він, начебто, найкраще знає, як потрібно легалізувати гральний бізнес, бо прочитав думки з цього приводу президента Зеленського.

З його слів виходить, що напрацьовані за багато місяців правки до поточної версії законопроекту про легалізацію грального бізнесу – марно витрачений час, оскільки “не збігаються з баченням президента і його команди, істотно спотворюють саму суть президентської ідеї” щодо легалізації ігорки.

Судячи з таких заяв, Воля вважає себе за телепата, інакше звідки б він знав, у чому саме полягає це саме “бачення президента”? Окрім того, звідки наш “експерт” знає, які саме наразі правки були прийняті Комітетом ВР до законопроекту, і якою буде його фінальна версія? Невже, окрім телепатії, ще й задатки пророка?

також, наш “експерт”, схоже, відчув себе ще й неабияким педагогом, бо дозволяє собі повчати президента та його оточення, що саме їм потрібно робити.

На щастя, не варто сподіватися, що його слова будуть сприйнято серйозно. Адже у своїх повчаннях Воля використовує ті ж дурниці, що і автор його колега Кучухідзе. Передовсім щодо того, що Україні, мовляв, не потрібно користатися світовим досвідом і запроваджувати модель оподаткування з GGR.

Інша дурниця від Волі – це намагання відбілити букмекерів. З колонки “експерта” випливає, що у ситуації, коли законопроект вийшов настільки недолугим і сирим, що до нього були внесені тисячі правок, над котрими депутатам довелося працювати кілька місяців, винен хто завгодно, тільки не букмекерське лобі.

Пане Воля – ці намагання марні. Хто винен у тому, що перша версія законопроекту вийшла абсолютно негодящою, давно всім відомо. І в цьому світлі ваші намагання відмазати букмекерів за допомогою ось таких ваших опусів – якнайкраще говорять про те, в чиїх інтересах ви працюєте.