Їжачки плакали, кололися… або як у Запоріжжі поновив роботу підпільний гральний зал

В Заводському районі Запоріжжя дільничні інспектори поліції виявили поновлення діяльності грального закладу, роботу якого поліція вже припиняла наприкінці грудня минулого року.

Про це повідомляє сайт Нацполіції Запорізької області.

“Під час відпрацювання території обслуговування дільничні офіцери Заводського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області виявили в прибудові до багатоповерхівки по вулиці Павлокічкаській зал з гральними автоматами. Правоохоронці вже припиняли роботу цього грального закладу наприкінці грудня 2019 року. Тоді в ході проведеного санкціонованого обшуку були вилучені три гральні автомати та відкрито кримінальне провадження”, – говориться у повідомленні.

Цього разу, співробітники сектору кримінальної поліції було вилучено п’ять гральних автоматів.

Крім цього, дільничні інспектори Заводського відділення поліції на місці події відносно двох гравців, які знаходилися в закладі, склали 2 адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 181(Азартні ігри в громадських місцях).

Матеріали досудового розслідування, розпочатого за ознаками ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом), долучені до провадження, відкритого у грудні минулого року.