У Вірменії – голосний політичний скандал з гральним підтекстом

І все таки гральний бізнес, попри всі переконання деяких експертів, що він, мовляв, нічим не відрізняється від звичайної торгівлі чи сфери послуг – річ не надто безпечна. І не тільки через очевидні ризики виникнення залежності у гравців, але й через те, що він просто-таки притягує до себе різноманітні незаконні схеми, включно з корупційними.

Наразі, у Вірменії голосний скандал виник через те, що одного з політичних лідерів звинувачують у зайнятті незаконним гральним бізнесом.

Свого часу ЛЛ писав про розслідування австралійських медіа, що виявили глибоке проникнення ігорки в австралійський політичний істеблішмент. Не так давно гральний бізнес спровокував політичний скандал у Болгарії. Та й в Україні на етап підготовки законопроекту про легалізацію відзначився політичними скандалами.

У Вірменії ж наразі – ціла політична криза, після того, як  пройшли обшуки у будинку Гагіка Царукяна, голови найбільшої опозиційної політсили країни – “Процвітаюча Вірменія”.

“Проти Царукяна порушили кримінальну справу про незаконний гральний бізнес, який, за версією слідства, завдав збитків державі у розмірі більш ніж 29 мільярдів драмів (більш як $60 млн). Царукян заперечує висунуті проти нього звинувачення й називає їх шантажем і політичним переслідуванням”, – передає подробиці НВ.

Чи справді вірменський політичний оппозиціонер причетний до нелегальних гральних схем достеменно поки невідомо. Але вірменські опозиціонери вже заявилb про необхідність формування уряду національної згоди.