В Раді зареєстрували окремий законопроект щодо штрафів за порушення закону про ігорку

У Верховній раді з’явився законопроект про штрафи для організаторів азартних ігор. Штрафувати пропонують за порушення вимог щодо верифікації відвідувача грального закладу.

Про це свідчать дані на сайті Ради, передає РБК.

Відповідний законопроект №3792 пропонує внести зміни до Кримінального кодексу.

За порушення встановлених законом вимог щодо ідентифікації (верифікації) гравця або відвідувача грального закладу закон пропонує карати штрафом від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51-85 тисяч гривень) з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років.

“Те саме діяння, що спричинило участь в азартній грі особи, якій законом заборонено бути гравцем, карається штрафом від 5 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років”, – також йдеться у тексті законопроекту.

Слід зазначити, у законопроекті № 2285-д про легалізацію грального бізнесу також прописана відповідальність за порушення верифікації гравців. Однак проект пропонує адміністративну, а не кримінальну відповідальність за це порушення.