Про Нас

Цей сайт створено небайдужими громадянами для того, щоб всі, хто бажає пограти у лотереї випадково не обрали для гри нелегальні казино та ігрові автомати.

Чому це важливо? Такі «чорні» псевдо-лотереї не контролюються регулятором – Міністерством фінансів, не сплачують податків та спеціально налаштовують програмне забезпечення ігрових платформ для максимального витягування коштів з гравців. Про принципи відповідальної гри говорити й годі.

Тому, цей сайт виконує роль інформаційного майданчика, який допоможе громадянам не стати жертвою шахраїв та обирати тих лотерейних операторів, які працюють в межах чинного законодавства.

А також, ця інформація допоможе правоохоронним органам знаходити нелегальні лотереї (а фактично незаконні гральні автомати) та здійснити всі необхідні кроки для припинення їх роботи.

Якщо вам відомо про такий нелегальний заклад – повідомляйте на пошту [email protected]. Ми перевіримо цю інформацію, та у випадку її достовірності – внесемо у нашу базу. Це допоможе іншим уникнути проблем у незаконному закладі.